Hakkımızda

Salihli’nin sayılı lokantalarından olan Gürsu Odun Köfte ve Çorba Salonu yıllardır kaliteli hizmeti, lezzetli çorba çeşitleri ve Salihli’nin meşhur Odun Köftesiyle hizmet vermektedir.

Yaklaşık 100 yıllık geçmişi olan Salihli Odun Köftesi, kirazından sonra Salihli’nin en tanınmışıdır. Coğrafi işaret olarak tescilini de yaptırarak bu değerlere sahip çıkıldı. İzmir köftesi, Manisa kebabı, Tire köftesi, Ödemiş kebabı, gibi kendine has etten hazırlanan kıyması, harcı, pişiriliş yöntemleri ve sunumlarıyla fark yaratmışlardır köftelerimiz. Yanında közleme biber, domates, soğan, maydanoz gibi yeşilliklerle ve ille de yöresel ve oldukça lezzetli doğal yoğurduyla yenirler… Köfteniz hazırlanana kadar isterseniz sıcacık bir çorba içebilirsiniz.

Ya da sonrası muhteşem tatlılardan tercih edebilirsiniz… Salihli Odun Köfte Köfte baharatı tercihi de kişiye göre değişebileceğinden Salihli Odun Köftesinin özel baharatları tabaklarda odun köftesi yanında servis edilir. Ve tabiki sıcak sıcak puf gibi pişip kabarmış pidesi de birlikte sunulur…

Köftelerimizin kalitesi yanısıra kurumsallaşmasını tamamlamış olduğumuz Gürsu Odun Köfte ve Çorba Salonu’muz, kapalı ve açık alanlarımızla sunduğumuz mekân ve hizmet kalitesiyle de müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Seyahat Acentelerimiz önceden rezervasyon yaptırarak turistlerimizin bu lezzetlerden tatmalarını sağlayabilirler. Bu arada Sart Harabeleri’ni, Kurşunlu Kaplıcalarını, .. vb. gezdirebilirler.


KozlenmisBiberDomates