Himetlerimiz

Nitelikli servisi, güler yüzü, huzurlu aile ortamı ile tüm yiyeceklerimiz uluslararası standartlarda gıda kodeksine uygun temin edilmekte ve sunulmakta. Birçok faydalı otlardan hazırlanmış yeşilliklerimiz, biber – domates közlemelerimiz ve birbirinden lezzetli çorbalar ile tatlılarımız ve de doğal yoğurdumuz… EN İYİ KÖFTE RESTORANDI olarak adını kanıtlatmıştır. Salihli Odun Köftesi ile meşhurdur Gürsu Odun Köfte ve Çorba Salonumuz.

Salihli Odun Köftesi’nin isim tescilini, 12 yıllık Lokantacılar Odası Başkanlığım sürecinde, bizzat Ticaret Odamızla birlikte uğraşı vererek gerçekleştirmekten ve sosyal sorumluluk görevimizi yerine getirmekten memnunuz.

İhsan GÜLERYÜZGeleneksel lezzetleri markalaştıran Gürsu Odun Köfte ve Çorba Salonumuz, Ege Bölgesi’nin Türk mutfağını en iyi yansıtan restoranları arasında gösterilmekte ve özellikle Salihli Odun Köftesi ile tanınmakta. Express hızlı servis konseptiyle de çevre iş yerlerinizin, evlerimizden gelen online ya da telefonla siparişleri de kısa sürede teslim edebilmektedir. Salihli’nin meşhur Allah Diyen Kirazı’nı tatmanızı, tarihi Lidya Krallığı döneminden kalma ve paranın ilk basıldığı yer olan Sart Harabeleri’ni, Artemis Tapınağı’nı da gezmenizi öneririz.